• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ovacikbelediyebaskanligi

2014 Yılı Ağustos Ayı Meclis Kararı

2014 YILI AĞUSTOS DÖNEMİ TOPLANTISINDA ALINAN

MECLİS KARARLARI

 

            Belediyemiz Meclisi 5393 sayılı kanunun 20. inci maddesi uyarınca 2014 Yılı AĞUSTOS ayı toplantısını yapmak üzere 06.08.2010 Çarşamba günü Belediye Başkanı Odasında Belediye Başkanı Mustafa DURSUN ‘ nun Başkanlığında toplandı. Toplantı da alınan kararlar;

 

KARAR 1

 

            İlçemizde Çiftçi Mallarını Koruma Murabeke Heyeti olmadığından, Çiftçilerimizin mahsullerinin korunması amacıyla Belediyemiz Meclisince ziraatla iştikal eden kişilerden 5 (BEŞ) yıl süreyle 5 (BEŞ) asil ve 5 (BEŞ) yedek üye seçimine geçildi.

 

            Yapılan gizli oylama sonucu; Basri ERGÜN, Kamil ARSLAN, İsmet TEKELİOĞLU 9'ar (DOKUZ) oy, Ramazan ERGÜN 8 (SEKİZ) oy ve Satılmış AKA 7 (YEDİ) oy alarak Çiftçi mallarını Koruma Murakabe Heyetine asil üye olarak seçilmişlerdir.

           

            Yapılan gizli oylama sonucu; Satılmış EROĞLU, Mustafa GİRGİN 9 (DOKUZ)'ar oy Yaşar CAN, Ahmet Mazhar DENLİ ve Celal SÜZE 8 (SEKİZ) ' şer oy alarak Çiftçi mallarını Koruma Murakabe Heyetine yedek üye olarak seçilmişlerdir.

 

KARAR 2

 

            Elektronik Kartlı Su Sayacı uygulamasının daha geniş alanda etkin ve verimli yürütülebilmesi için söz konusu uygulama ile ilgili işlemleri yürütmeye, gerekli olan protokol ve sözleşmeleri hazırlamak ve onaylamak için Belediyemiz Encümenine yetki verilmiştir.

 

KARAR 3

 

            5393 Sayılı Belediye Kanununun 14. maddesine istinaden; İlçemizin tanıtımı ve bir etkinlik düzenlenmesi amacıyla, İlçemizde Kültür ve Sünnet Şöleni düzenlenmesi için Belediyemiz Meclisince Belediye Başkanı’na yetki verilmiştir.